Postcodegebied 5382 's-Hertogenbosch
Postcodegebied 5382 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in 's-Hertogenbosch, gemeente 's-Hertogenbosch. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 5382 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 351
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 494.200
- CBS 2025
- Label A of B
- 40,7%
- EP-Online, 351 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 6
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,3% | 1 |
| A+++ | 1,1% | 4 |
| A++ | 1,7% | 6 |
| A+ | 0,9% | 3 |
| A | 22,2% | 78 |
| B | 14,5% | 51 |
| C | 33,6% | 118 |
| D | 10,8% | 38 |
| E | 4,3% | 15 |
| F | 4,6% | 16 |
| G | 6,0% | 21 |
| Totaal gelabeld | 100% | 351 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,3% | 1 | |
| A+++ | 1,1% | 4 | |
| A++ | 1,7% | 6 | |
| A+ | 0,9% | 3 | |
| A | 22,2% | 78 | |
| B | 14,5% | 51 | |
| C | 33,6% | 118 | |
| D | 10,8% | 38 | |
| E | 4,3% | 15 | |
| F | 4,6% | 16 | |
| G | 6,0% | 21 |
Deze verdeling gaat over 351 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 4,8% | 17 | |
| 1945–1964 | 8,0% | 28 | |
| 1965–1974 | 15,4% | 54 | |
| 1975–1991 | 36,2% | 127 | |
| 1992–2005 | 19,9% | 70 | |
| 2006–2014 | 12,3% | 43 | |
| 2015 en later | 3,4% | 12 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 5382
- Kom Vinkel 605 woningen
- Landelijk gebied Vinkel 318 woningen
- Vinkeloord 167 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.