Postcodegebied 5465 Meierijstad
Postcodegebied 5465 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Meierijstad, gemeente Meierijstad. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 5465 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 377
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 588.519
- CBS 2025
- Label A of B
- 62,1%
- EP-Online, 377 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 7
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 5,6% | 21 |
| A+++ | 5,0% | 19 |
| A++ | 2,7% | 10 |
| A+ | 5,6% | 21 |
| A | 32,4% | 122 |
| B | 10,9% | 41 |
| C | 16,2% | 61 |
| D | 8,2% | 31 |
| E | 4,8% | 18 |
| F | 6,1% | 23 |
| G | 2,7% | 10 |
| Totaal gelabeld | 100% | 377 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 5,6% | 21 | |
| A+++ | 5,0% | 19 | |
| A++ | 2,7% | 10 | |
| A+ | 5,6% | 21 | |
| A | 32,4% | 122 | |
| B | 10,9% | 41 | |
| C | 16,2% | 61 | |
| D | 8,2% | 31 | |
| E | 4,8% | 18 | |
| F | 6,1% | 23 | |
| G | 2,7% | 10 |
Deze verdeling gaat over 377 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 13,5% | 51 | |
| 1945–1964 | 10,9% | 41 | |
| 1965–1974 | 16,2% | 61 | |
| 1975–1991 | 14,9% | 56 | |
| 1992–2005 | 15,6% | 59 | |
| 2006–2014 | 14,9% | 56 | |
| 2015 en later | 14,1% | 53 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 5465
- Buitengebied Jekschot 67 woningen
- Buitengebied Zijtaart 220 woningen
- Zijtaart 401 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.