Groenpeil

Postcodegebied 5614 Eindhoven

Postcodegebied 5614 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Eindhoven, gemeente Eindhoven. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 5614 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
1.428
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 401.770
CBS 2025
Label A of B
54,3%
EP-Online, 1.428 gelabeld
Publieke laadpunten
19
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026

EP-Online · stand 5 september 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 5614
Labelverdeling postcodegebied 5614
LabelAandeelWoningen
A+++1,4%20
A++0,9%13
A+1,9%27
A29,7%424
B20,4%291
C25,2%360
D11,5%164
E6,2%88
F1,7%24
G1,2%17
Totaal gelabeld100%1.428
Energielabels in postcodegebied 5614
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A+++1,4%20
A++0,9%13
A+1,9%27
A29,7%424
B20,4%291
C25,2%360
D11,5%164
E6,2%88
F1,7%24
G1,2%17

Deze verdeling gaat over 1.428 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 5614
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194518,1%259
1945–196433,1%473
1965–19743,2%46
1975–199125,8%369
1992–20059,5%136
2006–20146,2%89
2015 en later3,9%56

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 5614

Alle buurten in Eindhoven

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.