Postcodegebied 5737 Laarbeek
Postcodegebied 5737 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Laarbeek, gemeente Laarbeek. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 5737 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 961
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 513.074
- CBS 2025
- Label A of B
- 56,2%
- EP-Online, 961 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 16
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 1,7% | 16 |
| A+++ | 2,2% | 21 |
| A++ | 1,1% | 11 |
| A+ | 2,9% | 28 |
| A | 25,9% | 249 |
| B | 22,4% | 215 |
| C | 25,6% | 246 |
| D | 7,3% | 70 |
| E | 5,7% | 55 |
| F | 2,3% | 22 |
| G | 2,9% | 28 |
| Totaal gelabeld | 100% | 961 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 1,7% | 16 | |
| A+++ | 2,2% | 21 | |
| A++ | 1,1% | 11 | |
| A+ | 2,9% | 28 | |
| A | 25,9% | 249 | |
| B | 22,4% | 215 | |
| C | 25,6% | 246 | |
| D | 7,3% | 70 | |
| E | 5,7% | 55 | |
| F | 2,3% | 22 | |
| G | 2,9% | 28 |
Deze verdeling gaat over 961 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 5,6% | 54 | |
| 1945–1964 | 15,0% | 144 | |
| 1965–1974 | 19,3% | 185 | |
| 1975–1991 | 32,8% | 315 | |
| 1992–2005 | 13,9% | 134 | |
| 2006–2014 | 6,5% | 62 | |
| 2015 en later | 7,0% | 67 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 5737
- Lieshout 1.610 woningen
- Verspreide huizen Lieshout 278 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.