Groenpeil

Postcodegebied 6136 Sittard-Geleen

Postcodegebied 6136 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Sittard-Geleen, gemeente Sittard-Geleen. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 6136 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
2.257
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 249.171
CBS 2025
Label A of B
46,8%
EP-Online, 2.257 gelabeld
Publieke laadpunten
24
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 6136
Labelverdeling postcodegebied 6136
LabelAandeelWoningen
A+++3,6%81
A++0,3%6
A+0,9%21
A24,8%559
B17,2%389
C21,4%482
D14,1%319
E8,8%199
F4,3%97
G4,6%104
Totaal gelabeld100%2.257
Energielabels in postcodegebied 6136
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A+++3,6%81
A++0,3%6
A+0,9%21
A24,8%559
B17,2%389
C21,4%482
D14,1%319
E8,8%199
F4,3%97
G4,6%104

Deze verdeling gaat over 2.257 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 6136
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194510,0%226
1945–196432,0%722
1965–197415,6%353
1975–199118,6%419
1992–20059,8%222
2006–201410,4%234
2015 en later3,6%81

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 6136

Alle buurten in Sittard-Geleen

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.