Groenpeil

Postcodegebied 6218 Maastricht

Postcodegebied 6218 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Maastricht, gemeente Maastricht. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 6218 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
2.623
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 272.615
CBS 2025
Label A of B
63,7%
EP-Online, 2.623 gelabeld
Publieke laadpunten
25
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 6218
Labelverdeling postcodegebied 6218
LabelAandeelWoningen
A+++1,3%33
A++0,5%13
A+9,0%237
A32,9%862
B20,0%525
C26,8%702
D5,8%152
E2,2%59
F1,1%28
G0,5%12
Totaal gelabeld100%2.623
Energielabels in postcodegebied 6218
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A+++1,3%33
A++0,5%13
A+9,0%237
A32,9%862
B20,0%525
C26,8%702
D5,8%152
E2,2%59
F1,1%28
G0,5%12

Deze verdeling gaat over 2.623 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 6218
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 19451,5%39
1945–19640,2%5
1965–197461,0%1.599
1975–19918,7%228
1992–200510,5%276
2006–201416,4%429
2015 en later1,8%47

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 6218

Alle buurten in Maastricht

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.