Postcodegebied 6321 Gulpen-Wittem
Postcodegebied 6321 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Gulpen-Wittem, gemeente Gulpen-Wittem. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 6321 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 629
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 335.342
- CBS 2025
- Label A of B
- 33,1%
- EP-Online, 629 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 8
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,2% | 1 |
| A+++ | 0,6% | 4 |
| A++ | 0,3% | 2 |
| A+ | 1,4% | 9 |
| A | 17,8% | 112 |
| B | 12,7% | 80 |
| C | 29,9% | 188 |
| D | 11,9% | 75 |
| E | 9,4% | 59 |
| F | 8,3% | 52 |
| G | 7,5% | 47 |
| Totaal gelabeld | 100% | 629 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,2% | 1 | |
| A+++ | 0,6% | 4 | |
| A++ | 0,3% | 2 | |
| A+ | 1,4% | 9 | |
| A | 17,8% | 112 | |
| B | 12,7% | 80 | |
| C | 29,9% | 188 | |
| D | 11,9% | 75 | |
| E | 9,4% | 59 | |
| F | 8,3% | 52 | |
| G | 7,5% | 47 |
Deze verdeling gaat over 629 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 16,7% | 105 | |
| 1945–1964 | 16,9% | 106 | |
| 1965–1974 | 24,6% | 155 | |
| 1975–1991 | 23,2% | 146 | |
| 1992–2005 | 12,1% | 76 | |
| 2006–2014 | 6,2% | 39 | |
| 2015 en later | 0,3% | 2 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 6321
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.