Groenpeil

Postcodegebied 6419 Heerlen

Postcodegebied 6419 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Heerlen, gemeente Heerlen. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 6419 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
1.220
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 293.471
CBS 2025
Label A of B
48,4%
EP-Online, 1.220 gelabeld
Publieke laadpunten
30
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 6419
Labelverdeling postcodegebied 6419
LabelAandeelWoningen
A+++0,2%3
A++0,3%4
A+1,2%15
A29,5%360
B17,0%208
C29,3%357
D12,0%146
E4,8%58
F3,1%38
G2,5%31
Totaal gelabeld100%1.220
Energielabels in postcodegebied 6419
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A+++0,2%3
A++0,3%4
A+1,2%15
A29,5%360
B17,0%208
C29,3%357
D12,0%146
E4,8%58
F3,1%38
G2,5%31

Deze verdeling gaat over 1.220 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 6419
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 19458,9%109
1945–19648,0%98
1965–197443,8%534
1975–199130,5%372
1992–20055,5%67
2006–20142,6%32
2015 en later0,7%8

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 6419

Alle buurten in Heerlen

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.