Groenpeil

Postcodegebied 6566 Berg en Dal

Postcodegebied 6566 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Berg en Dal, gemeente Berg en Dal. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 6566 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
1.691
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 316.689
CBS 2025
Label A of B
63,6%
EP-Online, 1.691 gelabeld
Publieke laadpunten
16
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 6566
Labelverdeling postcodegebied 6566
LabelAandeelWoningen
A++++0,9%16
A+++3,6%61
A++0,6%10
A+2,2%38
A37,5%634
B18,7%317
C19,8%335
D6,4%109
E3,6%61
F3,5%60
G3,0%50
Totaal gelabeld100%1.691
Energielabels in postcodegebied 6566
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++0,9%16
A+++3,6%61
A++0,6%10
A+2,2%38
A37,5%634
B18,7%317
C19,8%335
D6,4%109
E3,6%61
F3,5%60
G3,0%50

Deze verdeling gaat over 1.691 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 6566
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194510,0%169
1945–196417,5%296
1965–197417,7%300
1975–199127,7%468
1992–200512,1%204
2006–201411,5%195
2015 en later3,5%59

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 6566

Alle buurten in Berg en Dal

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.