Groenpeil

Postcodegebied 6571 Berg en Dal

Postcodegebied 6571 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Berg en Dal, gemeente Berg en Dal. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 6571 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
647
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 470.344
CBS 2025
Label A of B
73,7%
EP-Online, 647 gelabeld
Publieke laadpunten
5
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 6571
Labelverdeling postcodegebied 6571
LabelAandeelWoningen
A++++0,8%5
A+++9,1%59
A++11,1%72
A+7,7%50
A34,2%221
B10,8%70
C13,3%86
D4,2%27
E4,0%26
F2,3%15
G2,5%16
Totaal gelabeld100%647
Energielabels in postcodegebied 6571
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++0,8%5
A+++9,1%59
A++11,1%72
A+7,7%50
A34,2%221
B10,8%70
C13,3%86
D4,2%27
E4,0%26
F2,3%15
G2,5%16

Deze verdeling gaat over 647 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 6571
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194511,1%72
1945–196430,8%199
1965–19745,4%35
1975–199129,7%192
1992–20059,3%60
2006–20143,6%23
2015 en later10,2%66

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 6571

Alle buurten in Berg en Dal

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.