Postcodegebied 6668 Overbetuwe
Postcodegebied 6668 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Overbetuwe, gemeente Overbetuwe. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 6668 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 292
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 456.788
- CBS 2025
- Label A of B
- 35,6%
- EP-Online, 292 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 7
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A+++ | 0,7% | 2 |
| A++ | 1,0% | 3 |
| A+ | 0,7% | 2 |
| A | 15,8% | 46 |
| B | 17,5% | 51 |
| C | 34,2% | 100 |
| D | 13,7% | 40 |
| E | 8,6% | 25 |
| F | 3,8% | 11 |
| G | 4,1% | 12 |
| Totaal gelabeld | 100% | 292 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A+++ | 0,7% | 2 | |
| A++ | 1,0% | 3 | |
| A+ | 0,7% | 2 | |
| A | 15,8% | 46 | |
| B | 17,5% | 51 | |
| C | 34,2% | 100 | |
| D | 13,7% | 40 | |
| E | 8,6% | 25 | |
| F | 3,8% | 11 | |
| G | 4,1% | 12 |
Deze verdeling gaat over 292 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 16,8% | 49 | |
| 1945–1964 | 30,1% | 88 | |
| 1965–1974 | 20,2% | 59 | |
| 1975–1991 | 11,0% | 32 | |
| 1992–2005 | 16,1% | 47 | |
| 2006–2014 | 1,4% | 4 | |
| 2015 en later | 4,5% | 13 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 6668
- Buitengebied Randwijk 140 woningen
- Kern Randwijk 345 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.