Postcodegebied 7651 Tubbergen
Postcodegebied 7651 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Tubbergen, gemeente Tubbergen. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 7651 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 1.491
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 401.005
- CBS 2025
- Label A of B
- 71,3%
- EP-Online, 1.491 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 18
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 3,2% | 47 |
| A+++ | 7,8% | 117 |
| A++ | 3,9% | 58 |
| A+ | 3,5% | 52 |
| A | 39,4% | 588 |
| B | 13,5% | 201 |
| C | 19,0% | 283 |
| D | 4,7% | 70 |
| E | 1,9% | 28 |
| F | 1,4% | 21 |
| G | 1,7% | 26 |
| Totaal gelabeld | 100% | 1.491 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 3,2% | 47 | |
| A+++ | 7,8% | 117 | |
| A++ | 3,9% | 58 | |
| A+ | 3,5% | 52 | |
| A | 39,4% | 588 | |
| B | 13,5% | 201 | |
| C | 19,0% | 283 | |
| D | 4,7% | 70 | |
| E | 1,9% | 28 | |
| F | 1,4% | 21 | |
| G | 1,7% | 26 |
Deze verdeling gaat over 1.491 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 3,2% | 47 | |
| 1945–1964 | 10,3% | 154 | |
| 1965–1974 | 17,6% | 262 | |
| 1975–1991 | 25,6% | 382 | |
| 1992–2005 | 20,5% | 306 | |
| 2006–2014 | 14,5% | 216 | |
| 2015 en later | 8,3% | 124 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 7651
- Tubbergen noord 677 woningen
- Tubbergen oost 768 woningen
- Tubbergen west 877 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.