Groenpeil

Postcodegebied 7914 Hoogeveen

Postcodegebied 7914 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Hoogeveen, gemeente Hoogeveen. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 7914 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
365
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 356.545
CBS 2025
Label A of B
61,6%
EP-Online, 365 gelabeld
Publieke laadpunten
3
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 7914
Labelverdeling postcodegebied 7914
LabelAandeelWoningen
A++++2,5%9
A+++5,5%20
A++1,4%5
A+1,1%4
A36,4%133
B14,8%54
C16,7%61
D11,0%40
E4,4%16
F2,5%9
G3,8%14
Totaal gelabeld100%365
Energielabels in postcodegebied 7914
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++2,5%9
A+++5,5%20
A++1,4%5
A+1,1%4
A36,4%133
B14,8%54
C16,7%61
D11,0%40
E4,4%16
F2,5%9
G3,8%14

Deze verdeling gaat over 365 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 7914
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194510,7%39
1945–196413,7%50
1965–197414,2%52
1975–199127,9%102
1992–200515,1%55
2006–201410,7%39
2015 en later7,7%28

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 7914

Alle buurten in Hoogeveen

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.