Groenpeil

Postcodegebied 1941 Beverwijk

Postcodegebied 1941 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Beverwijk, gemeente Beverwijk. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 1941 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
1.524
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 283.694
CBS 2025
Label A of B
57,7%
EP-Online, 1.524 gelabeld
Publieke laadpunten
11
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 1941
Labelverdeling postcodegebied 1941
LabelAandeelWoningen
A+++1,1%17
A++3,8%58
A+3,8%58
A23,1%352
B25,9%394
C26,7%407
D6,6%101
E3,6%55
F2,2%33
G3,2%49
Totaal gelabeld100%1.524
Energielabels in postcodegebied 1941
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A+++1,1%17
A++3,8%58
A+3,8%58
A23,1%352
B25,9%394
C26,7%407
D6,6%101
E3,6%55
F2,2%33
G3,2%49

Deze verdeling gaat over 1.524 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 1941
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194514,6%223
1945–19643,1%47
1965–19742,4%36
1975–199158,3%888
1992–200512,2%186
2006–20143,9%59
2015 en later5,6%85

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 1941

Alle buurten in Beverwijk

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.