Groenpeil

Postcodegebied 2034 Haarlem

Postcodegebied 2034 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Haarlem, gemeente Haarlem. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2034 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
3.937
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 372.265
CBS 2025
Label A of B
47,7%
EP-Online, 3.937 gelabeld
Publieke laadpunten
19
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 2034
Labelverdeling postcodegebied 2034
LabelAandeelWoningen
A++++0,6%23
A+++1,3%53
A++1,0%39
A+1,3%50
A28,0%1.102
B15,5%610
C26,1%1.028
D11,6%456
E6,6%259
F3,8%149
G4,3%168
Totaal gelabeld100%3.937
Energielabels in postcodegebied 2034
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++0,6%23
A+++1,3%53
A++1,0%39
A+1,3%50
A28,0%1.102
B15,5%610
C26,1%1.028
D11,6%456
E6,6%259
F3,8%149
G4,3%168

Deze verdeling gaat over 3.937 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 2034
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 19450,7%26
1945–196419,8%778
1965–197447,4%1.865
1975–199114,9%585
1992–20053,4%135
2006–201410,0%392
2015 en later4,0%156

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 2034

Alle buurten in Haarlem

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.