Postcodegebied 2111 Bloemendaal
Postcodegebied 2111 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Bloemendaal, gemeente Bloemendaal. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2111 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 1.121
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 1.413.878
- CBS 2025
- Label A of B
- 38,1%
- EP-Online, 1.121 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 13
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A+++ | 0,9% | 10 |
| A++ | 1,2% | 13 |
| A+ | 4,4% | 49 |
| A | 21,5% | 241 |
| B | 10,2% | 114 |
| C | 24,6% | 276 |
| D | 10,5% | 118 |
| E | 10,1% | 113 |
| F | 7,8% | 87 |
| G | 8,9% | 100 |
| Totaal gelabeld | 100% | 1.121 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A+++ | 0,9% | 10 | |
| A++ | 1,2% | 13 | |
| A+ | 4,4% | 49 | |
| A | 21,5% | 241 | |
| B | 10,2% | 114 | |
| C | 24,6% | 276 | |
| D | 10,5% | 118 | |
| E | 10,1% | 113 | |
| F | 7,8% | 87 | |
| G | 8,9% | 100 |
Deze verdeling gaat over 1.121 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 39,6% | 444 | |
| 1945–1964 | 17,0% | 191 | |
| 1965–1974 | 4,2% | 47 | |
| 1975–1991 | 18,8% | 211 | |
| 1992–2005 | 2,6% | 29 | |
| 2006–2014 | 10,3% | 116 | |
| 2015 en later | 7,4% | 83 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 2111
- Aerdenhout-Centrum 1.051 woningen
- Aerdenhout-Noord 288 woningen
- Aerdenhout-West 347 woningen
- Aerdenhout-Zuid 261 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.