Groenpeil

Postcodegebied 2511 's-Gravenhage

Postcodegebied 2511 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in 's-Gravenhage, gemeente 's-Gravenhage. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2511 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
2.869
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 426.000
CBS 2025
Label A of B
75,1%
EP-Online, 2.869 gelabeld
Publieke laadpunten
34
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 2511
Labelverdeling postcodegebied 2511
LabelAandeelWoningen
A+++0,7%20
A++18,0%516
A+9,3%266
A32,7%939
B14,4%413
C11,7%337
D5,1%146
E2,3%65
F2,0%58
G3,8%109
Totaal gelabeld100%2.869
Energielabels in postcodegebied 2511
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A+++0,7%20
A++18,0%516
A+9,3%266
A32,7%939
B14,4%413
C11,7%337
D5,1%146
E2,3%65
F2,0%58
G3,8%109

Deze verdeling gaat over 2.869 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 2511
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194530,1%864
1945–19640,1%3
1965–19740,6%18
1975–199122,3%641
1992–200515,1%432
2006–20148,3%239
2015 en later23,4%672

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 2511

Alle buurten in 's-Gravenhage

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.