Postcodegebied 2521 's-Gravenhage
Postcodegebied 2521 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in 's-Gravenhage, gemeente 's-Gravenhage. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2521 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 6.395
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 248.331
- CBS 2025
- Label A of B
- 79,0%
- EP-Online, 6.395 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 43
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,5% | 30 |
| A+++ | 0,7% | 44 |
| A++ | 5,0% | 317 |
| A+ | 9,2% | 590 |
| A | 54,1% | 3.462 |
| B | 9,5% | 606 |
| C | 14,7% | 941 |
| D | 3,7% | 239 |
| E | 1,0% | 65 |
| F | 0,7% | 47 |
| G | 0,8% | 54 |
| Totaal gelabeld | 100% | 6.395 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,5% | 30 | |
| A+++ | 0,7% | 44 | |
| A++ | 5,0% | 317 | |
| A+ | 9,2% | 590 | |
| A | 54,1% | 3.462 | |
| B | 9,5% | 606 | |
| C | 14,7% | 941 | |
| D | 3,7% | 239 | |
| E | 1,0% | 65 | |
| F | 0,7% | 47 | |
| G | 0,8% | 54 |
Deze verdeling gaat over 6.395 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 3,0% | 193 | |
| 1945–1964 | 4,0% | 256 | |
| 1965–1974 | 2,4% | 154 | |
| 1975–1991 | 12,8% | 816 | |
| 1992–2005 | 24,6% | 1.573 | |
| 2006–2014 | 11,7% | 746 | |
| 2015 en later | 41,5% | 2.657 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 2521
- Huygenspark 4.649 woningen
- Laakhaven-Oost 3.086 woningen
- Laakhaven-West 3.713 woningen
- Laakkwartier-Oost 5.199 woningen
- Laakkwartier-West 3.578 woningen
- Noordpolderbuurt 3.898 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.