Postcodegebied 5403 Maashorst
Postcodegebied 5403 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Maashorst, gemeente Maashorst. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 5403 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 2.264
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 409.930
- CBS 2025
- Label A of B
- 53,5%
- EP-Online, 2.264 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 46
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,0% | 1 |
| A+++ | 0,4% | 8 |
| A++ | 1,8% | 40 |
| A+ | 2,5% | 56 |
| A | 20,4% | 462 |
| B | 28,5% | 645 |
| C | 36,1% | 817 |
| D | 6,9% | 156 |
| E | 2,9% | 66 |
| F | 0,4% | 9 |
| G | 0,2% | 4 |
| Totaal gelabeld | 100% | 2.264 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,0% | 1 | |
| A+++ | 0,4% | 8 | |
| A++ | 1,8% | 40 | |
| A+ | 2,5% | 56 | |
| A | 20,4% | 462 | |
| B | 28,5% | 645 | |
| C | 36,1% | 817 | |
| D | 6,9% | 156 | |
| E | 2,9% | 66 | |
| F | 0,4% | 9 | |
| G | 0,2% | 4 |
Deze verdeling gaat over 2.264 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 0,4% | 9 | |
| 1945–1964 | 0,3% | 7 | |
| 1965–1974 | 38,6% | 873 | |
| 1975–1991 | 55,7% | 1.262 | |
| 1992–2005 | 4,2% | 96 | |
| 2006–2014 | 0,6% | 14 | |
| 2015 en later | 0,1% | 3 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 5403
- Buurtschap Hoeven 92 woningen
- Hoeven 844 woningen
- Melle 1.688 woningen
- Raam 1.197 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.