Postcodegebied 5645 Eindhoven
Postcodegebied 5645 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Eindhoven, gemeente Eindhoven. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 5645 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 1.411
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 450.717
- CBS 2025
- Label A of B
- 61,0%
- EP-Online, 1.411 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 20
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A+++ | 0,5% | 7 |
| A++ | 0,5% | 7 |
| A+ | 0,4% | 6 |
| A | 40,7% | 574 |
| B | 18,9% | 267 |
| C | 24,4% | 344 |
| D | 8,4% | 119 |
| E | 3,6% | 51 |
| F | 1,3% | 19 |
| G | 1,2% | 17 |
| Totaal gelabeld | 100% | 1.411 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A+++ | 0,5% | 7 | |
| A++ | 0,5% | 7 | |
| A+ | 0,4% | 6 | |
| A | 40,7% | 574 | |
| B | 18,9% | 267 | |
| C | 24,4% | 344 | |
| D | 8,4% | 119 | |
| E | 3,6% | 51 | |
| F | 1,3% | 19 | |
| G | 1,2% | 17 |
Deze verdeling gaat over 1.411 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 26,9% | 380 | |
| 1945–1964 | 43,1% | 608 | |
| 1975–1991 | 4,5% | 63 | |
| 1992–2005 | 18,3% | 258 | |
| 2006–2014 | 2,4% | 34 | |
| 2015 en later | 4,8% | 68 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 5645
- Burghplan 1.492 woningen
- Gijzenrooi 731 woningen
- Puttense Dreef 525 woningen
- Schuttersbosch 323 woningen
- Tivoli 821 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.