Postcodegebied 6662 Overbetuwe
Postcodegebied 6662 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Overbetuwe, gemeente Overbetuwe. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 6662 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 2.300
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 456.667
- CBS 2025
- Label A of B
- 71,1%
- EP-Online, 2.300 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 48
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 3,4% | 79 |
| A+++ | 5,8% | 133 |
| A++ | 0,9% | 21 |
| A+ | 1,7% | 39 |
| A | 36,0% | 827 |
| B | 23,3% | 537 |
| C | 19,9% | 458 |
| D | 4,6% | 106 |
| E | 1,6% | 37 |
| F | 1,5% | 34 |
| G | 1,3% | 29 |
| Totaal gelabeld | 100% | 2.300 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 3,4% | 79 | |
| A+++ | 5,8% | 133 | |
| A++ | 0,9% | 21 | |
| A+ | 1,7% | 39 | |
| A | 36,0% | 827 | |
| B | 23,3% | 537 | |
| C | 19,9% | 458 | |
| D | 4,6% | 106 | |
| E | 1,6% | 37 | |
| F | 1,5% | 34 | |
| G | 1,3% | 29 |
Deze verdeling gaat over 2.300 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 5,8% | 134 | |
| 1945–1964 | 4,7% | 109 | |
| 1965–1974 | 7,6% | 174 | |
| 1975–1991 | 37,4% | 860 | |
| 1992–2005 | 17,4% | 400 | |
| 2006–2014 | 7,5% | 173 | |
| 2015 en later | 19,6% | 450 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 6662
- Buitengebied Elst Oost 89 woningen
- De Aam 64 woningen
- De Brieneshof-De Pas 376 woningen
- Elst centrum Zuidzijde 606 woningen
- Eshof 178 woningen
- Huyekamp 523 woningen
- Kersenbongerd 86 woningen
- Lynden 407 woningen
- Omgeving Oude Bemmelseweg 157 woningen
- Vierslag 299 woningen
- Vosbergen 130 woningen
- de Wuurde 693 woningen
- de Zuiling 690 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.