Postcodegebied 6824 Arnhem
Postcodegebied 6824 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Arnhem, gemeente Arnhem. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 6824 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 3.422
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 385.386
- CBS 2025
- Label A of B
- 46,1%
- EP-Online, 3.422 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 69
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A+++ | 1,6% | 54 |
| A++ | 7,5% | 255 |
| A+ | 4,1% | 140 |
| A | 23,7% | 812 |
| B | 9,2% | 315 |
| C | 21,7% | 742 |
| D | 14,6% | 498 |
| E | 8,4% | 287 |
| F | 5,2% | 179 |
| G | 4,1% | 140 |
| Totaal gelabeld | 100% | 3.422 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A+++ | 1,6% | 54 | |
| A++ | 7,5% | 255 | |
| A+ | 4,1% | 140 | |
| A | 23,7% | 812 | |
| B | 9,2% | 315 | |
| C | 21,7% | 742 | |
| D | 14,6% | 498 | |
| E | 8,4% | 287 | |
| F | 5,2% | 179 | |
| G | 4,1% | 140 |
Deze verdeling gaat over 3.422 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 40,9% | 1.400 | |
| 1945–1964 | 17,3% | 593 | |
| 1965–1974 | 16,7% | 570 | |
| 1975–1991 | 9,5% | 325 | |
| 1992–2005 | 6,1% | 209 | |
| 2006–2014 | 7,4% | 253 | |
| 2015 en later | 2,1% | 72 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 6824
- Angerenstein 1.074 woningen
- Geitenkamp 2.220 woningen
- Klarenbeek 666 woningen
- Klarendal-Zuid 1.315 woningen
- Molenbeke 538 woningen
- Paasberg 968 woningen
- Plattenburg 971 woningen
- St. Janskerkstraat e.o. 804 woningen
- Terrein ENKA 121 woningen
- Velperweg-Noord 1.095 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.