Groenpeil

Postcodegebied 7204 Zutphen

Postcodegebied 7204 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Zutphen, gemeente Zutphen. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 7204 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
3.921
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 259.219
CBS 2025
Label A of B
61,0%
EP-Online, 3.921 gelabeld
Publieke laadpunten
25
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026

EP-Online · stand 5 september 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 7204
Labelverdeling postcodegebied 7204
LabelAandeelWoningen
A++++0,1%4
A+++1,3%52
A++0,6%22
A+4,8%187
A40,9%1.605
B13,3%521
C19,7%774
D7,1%277
E5,9%230
F3,8%148
G2,6%101
Totaal gelabeld100%3.921
Energielabels in postcodegebied 7204
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++0,1%4
A+++1,3%52
A++0,6%22
A+4,8%187
A40,9%1.605
B13,3%521
C19,7%774
D7,1%277
E5,9%230
F3,8%148
G2,6%101

Deze verdeling gaat over 3.921 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 7204
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194515,2%597
1945–196434,3%1.343
1965–197422,5%883
1975–19915,8%227
1992–20058,7%341
2006–20147,7%303
2015 en later5,8%227

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 7204

Alle buurten in Zutphen

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.