Groenpeil

Postcodegebied 7524 Enschede

Postcodegebied 7524 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Enschede, gemeente Enschede. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 7524 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
689
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 582.942
CBS 2025
Label A of B
57,3%
EP-Online, 689 gelabeld
Publieke laadpunten
8
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 7524
Labelverdeling postcodegebied 7524
LabelAandeelWoningen
A++++2,2%15
A+++7,8%54
A++1,9%13
A+2,3%16
A29,5%203
B13,6%94
C19,7%136
D8,3%57
E5,2%36
F4,9%34
G4,5%31
Totaal gelabeld100%689
Energielabels in postcodegebied 7524
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++2,2%15
A+++7,8%54
A++1,9%13
A+2,3%16
A29,5%203
B13,6%94
C19,7%136
D8,3%57
E5,2%36
F4,9%34
G4,5%31

Deze verdeling gaat over 689 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 7524
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194522,5%155
1945–196410,4%72
1965–197413,2%91
1975–199117,3%119
1992–200514,8%102
2006–201413,1%90
2015 en later8,7%60

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 7524

Alle buurten in Enschede

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.