Postcodegebied 9531 Borger-Odoorn
Postcodegebied 9531 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Borger-Odoorn, gemeente Borger-Odoorn. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 9531 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 1.792
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 339.234
- CBS 2025
- Label A of B
- 58,0%
- EP-Online, 1.792 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 5
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 1,9% | 34 |
| A+++ | 2,7% | 49 |
| A++ | 0,8% | 14 |
| A+ | 1,6% | 29 |
| A | 29,2% | 524 |
| B | 21,7% | 389 |
| C | 28,9% | 518 |
| D | 6,4% | 114 |
| E | 2,8% | 50 |
| F | 2,2% | 39 |
| G | 1,8% | 32 |
| Totaal gelabeld | 100% | 1.792 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 1,9% | 34 | |
| A+++ | 2,7% | 49 | |
| A++ | 0,8% | 14 | |
| A+ | 1,6% | 29 | |
| A | 29,2% | 524 | |
| B | 21,7% | 389 | |
| C | 28,9% | 518 | |
| D | 6,4% | 114 | |
| E | 2,8% | 50 | |
| F | 2,2% | 39 | |
| G | 1,8% | 32 |
Deze verdeling gaat over 1.792 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 5,3% | 95 | |
| 1945–1964 | 11,7% | 210 | |
| 1965–1974 | 14,8% | 266 | |
| 1975–1991 | 27,2% | 488 | |
| 1992–2005 | 15,5% | 277 | |
| 2006–2014 | 15,5% | 278 | |
| 2015 en later | 9,9% | 178 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 9531
- Borger Buitengebied 91 woningen
- Borger-Centrum 599 woningen
- Daalkampen 385 woningen
- Hunzedal 596 woningen
- Marslanden 215 woningen
- Noordesch 322 woningen
- Oud Borger 205 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.