Postcodegebied 2215 Teylingen
Postcodegebied 2215 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Teylingen, gemeente Teylingen. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2215 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 3.905
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 477.598
- CBS 2025
- Label A of B
- 71,8%
- EP-Online, 3.905 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 67
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,4% | 14 |
| A+++ | 2,5% | 99 |
| A++ | 1,6% | 61 |
| A+ | 3,9% | 153 |
| A | 43,2% | 1.686 |
| B | 20,2% | 789 |
| C | 18,0% | 703 |
| D | 5,0% | 195 |
| E | 2,1% | 82 |
| F | 1,3% | 49 |
| G | 1,9% | 74 |
| Totaal gelabeld | 100% | 3.905 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,4% | 14 | |
| A+++ | 2,5% | 99 | |
| A++ | 1,6% | 61 | |
| A+ | 3,9% | 153 | |
| A | 43,2% | 1.686 | |
| B | 20,2% | 789 | |
| C | 18,0% | 703 | |
| D | 5,0% | 195 | |
| E | 2,1% | 82 | |
| F | 1,3% | 49 | |
| G | 1,9% | 74 |
Deze verdeling gaat over 3.905 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 5,4% | 210 | |
| 1945–1964 | 9,4% | 368 | |
| 1965–1974 | 10,2% | 399 | |
| 1975–1991 | 26,8% | 1.046 | |
| 1992–2005 | 24,5% | 955 | |
| 2006–2014 | 15,4% | 603 | |
| 2015 en later | 8,3% | 324 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 2215
- Berg en Dal 65 woningen
- Bloemenbuurt 768 woningen
- Bolbloemen 197 woningen
- Bollenbuurt 485 woningen
- Componisten 531 woningen
- De Knip 866 woningen
- De Rodes 556 woningen
- Everlasting 646 woningen
- Hooghkamer 367 woningen
- Kruiden Noord 346 woningen
- Kruiden Zuid 672 woningen
- Schouten 527 woningen
- Vissenbuurt 530 woningen
- Voorhout buitengebied 369 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.