Postcodegebied 2624 Delft
Postcodegebied 2624 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Delft, gemeente Delft. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2624 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 6.397
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 268.559
- CBS 2025
- Label A of B
- 55,8%
- EP-Online, 6.397 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 41
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,1% | 6 |
| A+++ | 7,5% | 479 |
| A++ | 6,9% | 444 |
| A+ | 11,5% | 733 |
| A | 17,7% | 1.131 |
| B | 12,1% | 774 |
| C | 17,3% | 1.109 |
| D | 12,6% | 809 |
| E | 9,2% | 586 |
| F | 3,6% | 230 |
| G | 1,5% | 96 |
| Totaal gelabeld | 100% | 6.397 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,1% | 6 | |
| A+++ | 7,5% | 479 | |
| A++ | 6,9% | 444 | |
| A+ | 11,5% | 733 | |
| A | 17,7% | 1.131 | |
| B | 12,1% | 774 | |
| C | 17,3% | 1.109 | |
| D | 12,6% | 809 | |
| E | 9,2% | 586 | |
| F | 3,6% | 230 | |
| G | 1,5% | 96 |
Deze verdeling gaat over 6.397 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| 1945–1964 | 8,2% | 524 | |
| 1965–1974 | 59,3% | 3.792 | |
| 1975–1991 | 0,6% | 38 | |
| 1992–2005 | 1,9% | 123 | |
| 2006–2014 | 12,0% | 768 | |
| 2015 en later | 18,0% | 1.152 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 2624
- Aart van der Leeuwbuurt 564 woningen
- Bedrijventerrein Voorhof 552 woningen
- Multatulibuurt 659 woningen
- Mythologiebuurt 1.302 woningen
- Poptahof-Noord 694 woningen
- Poptahof-Zuid 1.010 woningen
- Roland Holstbuurt 2.027 woningen
- Voorhof-Hoogbouw 1.314 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.