Postcodegebied 4651 Steenbergen
Postcodegebied 4651 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Steenbergen, gemeente Steenbergen. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4651 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 3.359
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 376.052
- CBS 2025
- Label A of B
- 53,5%
- EP-Online, 3.359 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 75
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 1,9% | 65 |
| A+++ | 2,9% | 96 |
| A++ | 1,8% | 60 |
| A+ | 2,1% | 69 |
| A | 25,2% | 845 |
| B | 19,7% | 661 |
| C | 25,7% | 863 |
| D | 9,1% | 305 |
| E | 6,1% | 205 |
| F | 3,1% | 103 |
| G | 2,6% | 87 |
| Totaal gelabeld | 100% | 3.359 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 1,9% | 65 | |
| A+++ | 2,9% | 96 | |
| A++ | 1,8% | 60 | |
| A+ | 2,1% | 69 | |
| A | 25,2% | 845 | |
| B | 19,7% | 661 | |
| C | 25,7% | 863 | |
| D | 9,1% | 305 | |
| E | 6,1% | 205 | |
| F | 3,1% | 103 | |
| G | 2,6% | 87 |
Deze verdeling gaat over 3.359 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 8,9% | 299 | |
| 1945–1964 | 18,6% | 625 | |
| 1965–1974 | 15,7% | 527 | |
| 1975–1991 | 26,7% | 897 | |
| 1992–2005 | 14,6% | 490 | |
| 2006–2014 | 9,7% | 325 | |
| 2015 en later | 5,8% | 196 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4651
- Graaf Hendrik- en Triangelpolder 73 woningen
- Het Oudland 114 woningen
- Kruislandse polders 235 woningen
- Steenbergen-Centrum 2.111 woningen
- Steenbergen-Noord 1.299 woningen
- Steenbergen-Zuid 1.688 woningen
- Welberg 502 woningen
- Westelijke polders 264 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.