Postcodegebied 5066 Oisterwijk
Postcodegebied 5066 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Oisterwijk, gemeente Oisterwijk. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 5066 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 1.492
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 545.312
- CBS 2025
- Label A of B
- 57,2%
- EP-Online, 1.492 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 17
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,6% | 9 |
| A+++ | 5,0% | 75 |
| A++ | 3,1% | 46 |
| A+ | 3,2% | 48 |
| A | 29,6% | 441 |
| B | 15,8% | 235 |
| C | 24,1% | 359 |
| D | 6,6% | 99 |
| E | 4,0% | 59 |
| F | 3,4% | 51 |
| G | 4,7% | 70 |
| Totaal gelabeld | 100% | 1.492 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,6% | 9 | |
| A+++ | 5,0% | 75 | |
| A++ | 3,1% | 46 | |
| A+ | 3,2% | 48 | |
| A | 29,6% | 441 | |
| B | 15,8% | 235 | |
| C | 24,1% | 359 | |
| D | 6,6% | 99 | |
| E | 4,0% | 59 | |
| F | 3,4% | 51 | |
| G | 4,7% | 70 |
Deze verdeling gaat over 1.492 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 10,1% | 151 | |
| 1945–1964 | 11,5% | 172 | |
| 1965–1974 | 21,2% | 317 | |
| 1975–1991 | 25,5% | 380 | |
| 1992–2005 | 10,4% | 155 | |
| 2006–2014 | 16,1% | 240 | |
| 2015 en later | 5,2% | 77 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 5066
- Buitengebied Moergestel Noord-West 134 woningen
- Buitengebied Moergestel Zuid-Oost 224 woningen
- Industriebegied Stokeind 297 woningen
- Omg. Achterbos/Papenakker 448 woningen
- Omg. Groot Bungalowpark/Hoefkens 98 woningen
- Omg. Klein Bungalowpark 270 woningen
- Omg. Kloosterlaan 279 woningen
- Omg. Oostelvoortjes 356 woningen
- Omg. Prinsessenbuurt 542 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.