Postcodegebied 4707 Roosendaal
Postcodegebied 4707 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Roosendaal, gemeente Roosendaal. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4707 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 4.628
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 310.103
- CBS 2025
- Label A of B
- 66,5%
- EP-Online, 4.628 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 63
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,0% | 1 |
| A+++ | 1,0% | 48 |
| A++ | 2,1% | 99 |
| A+ | 12,0% | 554 |
| A | 29,8% | 1.377 |
| B | 21,6% | 999 |
| C | 23,5% | 1.089 |
| D | 6,8% | 313 |
| E | 2,3% | 108 |
| F | 0,5% | 23 |
| G | 0,4% | 17 |
| Totaal gelabeld | 100% | 4.628 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,0% | 1 | |
| A+++ | 1,0% | 48 | |
| A++ | 2,1% | 99 | |
| A+ | 12,0% | 554 | |
| A | 29,8% | 1.377 | |
| B | 21,6% | 999 | |
| C | 23,5% | 1.089 | |
| D | 6,8% | 313 | |
| E | 2,3% | 108 | |
| F | 0,5% | 23 | |
| G | 0,4% | 17 |
Deze verdeling gaat over 4.628 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 0,6% | 26 | |
| 1945–1964 | 0,2% | 8 | |
| 1965–1974 | 53,2% | 2.464 | |
| 1975–1991 | 27,4% | 1.270 | |
| 1992–2005 | 6,5% | 299 | |
| 2006–2014 | 10,6% | 491 | |
| 2015 en later | 1,5% | 70 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4707
- Borteldonk 66 woningen
- Bovendonk 417 woningen
- De Krogten 715 woningen
- Kortendijk A 1.833 woningen
- Kroeven-Noordoost 585 woningen
- Kroeven-Noordwest 525 woningen
- Kroeven-Zuidoost 1.102 woningen
- Kroeven-Zuidwest 864 woningen
- Langdonk-Oost 956 woningen
- Langdonk-West 735 woningen
- Minnebeek-Watermolen 1.366 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.