Postcodegebied 5571 Bergeijk
Postcodegebied 5571 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Bergeijk, gemeente Bergeijk. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 5571 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 2.939
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 489.506
- CBS 2025
- Label A of B
- 59,2%
- EP-Online, 2.939 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 40
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 4,1% | 121 |
| A+++ | 9,2% | 269 |
| A++ | 1,9% | 56 |
| A+ | 2,7% | 78 |
| A | 26,6% | 781 |
| B | 14,8% | 436 |
| C | 22,9% | 673 |
| D | 8,0% | 235 |
| E | 3,9% | 114 |
| F | 3,2% | 94 |
| G | 2,8% | 82 |
| Totaal gelabeld | 100% | 2.939 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 4,1% | 121 | |
| A+++ | 9,2% | 269 | |
| A++ | 1,9% | 56 | |
| A+ | 2,7% | 78 | |
| A | 26,6% | 781 | |
| B | 14,8% | 436 | |
| C | 22,9% | 673 | |
| D | 8,0% | 235 | |
| E | 3,9% | 114 | |
| F | 3,2% | 94 | |
| G | 2,8% | 82 |
Deze verdeling gaat over 2.939 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 5,6% | 164 | |
| 1945–1964 | 14,2% | 417 | |
| 1965–1974 | 18,5% | 545 | |
| 1975–1991 | 23,5% | 690 | |
| 1992–2005 | 11,4% | 335 | |
| 2006–2014 | 12,1% | 356 | |
| 2015 en later | 14,7% | 432 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 5571
- Beistervelden 386 woningen
- Broekstraat-Hoek-Lijnt-Eijkereind 184 woningen
- Bucht e.o. 97 woningen
- Burgemeester Magneestraat e.o. 193 woningen
- De Kabouterberg e.o. 103 woningen
- Dokter A.Hoynck v. Papendrechtstraat-Dok 322 woningen
- Eerselsedijk-Woonbos e.o. 150 woningen
- Eikenberg-Hooge Berkt 105 woningen
- Hagelkruis e.o. 512 woningen
- Hof 155 woningen
- Industrieterrein ' 't Stoom ' 53 woningen
- Jeruzalem 543 woningen
- Kept e.o. 437 woningen
- Kleine Broekstraat 67 woningen
- Langveld e.o. 161 woningen
- Loo 196 woningen
- Schutsboom e.o. 290 woningen
- Van den Tillaartstraat e.o. 170 woningen
- Van den Valgaetstraat e.o. 170 woningen
- Weebosch 219 woningen
- Weebosserweg-Breerijt 67 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.